Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-22LE31, FullHD, DVB-T, MPEG4,.MKV, Dijagonala 22" / 56 cm,

8.800,00 ден.   Спореди

VIVAX IMAGO LED TV-22LE31, FullHD, DVB-T, MPEG4,.MKV, Dijagonala 22" / 56 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svetlina [cd/m2] 500, Kontrast 1000.000:1, Време на одзив [ms] 6,5, VESA 100x100, HDMI 1 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 8.800,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX IMAGO LED TV-22LE31, FullHD, DVB-T, MPEG4,.MKV, Dijagonala 22" / 56 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Svetlina [cd/m2] 500, Kontrast 1000.000:1, Време на одзив [ms] 6,5, VESA 100x100, HDMI 1 Component 1 SCART 1 USB 1
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка