ТЕЛЕВИЗОР - PHILIPS

80.409,00 ден.   Спореди

Philips 3LED телевизор. Philips 37PFL7515H LED TV + Philips HTS3560 5.1 домашно кино.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 80.409,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips 3LED телевизор. Philips 37PFL7515H LED TV + Philips HTS3560 5.1 домашно кино.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка