ТЕЛЕВИЗОР - PHILIPS 3D 3

173.586,00 ден.   Спореди

Philips 3D телевизор со LED 3D технологија за совршена, чиста слика и јасни бои. Easy 3D за неколкучасовно уживање во 3D филмови без никакви пречки. Можност за поврзување на дигитална камера или Blu-R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 173.586,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips 3D телевизор со LED 3D технологија за совршена, чиста слика и јасни бои. Easy 3D за неколкучасовно уживање во 3D филмови без никакви пречки. Можност за поврзување на дигитална камера или Blu-Ray плеер преку УСБ или HDMI порт. Фасцинирачки ЛЕД слики и мала потрошувачка на енергија. CI и отворот за картички овозможуват репродукција на програми шифрирани со смарт картичка преку CI модул.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи