Тегет јакна со златни детали

2.299,00 ден.   Спореди

Тегет јакна изработена од еко кожа со набори. Димензиите дадени подолу се прикажани според големина M, достапни се сите големини, а разликата меѓу нив е од 3 до 4 см, зависно од големината. Ултра моде...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 2.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тегет јакна изработена од еко кожа со набори. Димензиите дадени подолу се прикажани според големина M, достапни се сите големини, а разликата меѓу нив е од 3 до 4 см, зависно од големината. Ултра модерно чиј изглед го надополнуваат златниот колан и деталите
Изработена од еко кожа. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 96-104 см.
Обем на половина - 90-100 см.
Обем на колкови - 50 см.
Должина на јакна - 63 см.
Должина на ракав - 63 см.
Мерено според големина: M
Пропорциите на моделот се: 87/69/96
Моделот е висок 171 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка