ТВ СЛУШАЛКИ - SENNHEISER

6.844,00 ден.   Спореди

Sennheiser HD 62 TV слушалки со ТВ конекција. Лесен и удобен дизајн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.844,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sennheiser HD 62 TV слушалки со ТВ конекција. Лесен и удобен дизајн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка