Тврд дист HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II 3,5inc

3.200,00 ден.   Спореди

HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 3.200,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 160GB Excelstor 7200rpm 8MB SATA-II ESJ8160SR-5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка