Тврд диск Corsair Force Series GT SSD 240GB 2.5", CSSD

15.489,00 ден.   Спореди

Corsair Force Series GT SSD 240GB 2.5", CSSD-F240GBGT-BK Corsair Storage Solutions 555MB/s Read 525MB/s Write, Retail includes 2.5” to 3.5” bracket


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 15.489,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Corsair Force Series GT SSD 240GB 2.5", CSSD-F240GBGT-BK Corsair Storage Solutions 555MB/s Read 525MB/s Write, Retail includes 2.5” to 3.5” bracket

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 240 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка