ТВИТЕРИ RENKFORCE F-37

1.062,00 ден.   Спореди

Мали твитери со висок квалитет на звук и лесни за монтирање. Поради малиот дијаметар можат да се постават каде било во просторот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мали твитери со висок квалитет на звук и лесни за монтирање. Поради малиот дијаметар можат да се постават каде било во просторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка