ТАЈМЕР MOTOGROUP MT-003

7.080,00 ден.   Спореди

Совршен за мерни уреди и не е потребно надворешно напојување со електрична енергија. Мерење со магнет.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршен за мерни уреди и не е потребно надворешно напојување со електрична енергија. Мерење со магнет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка