ТАШНА ЗА 120 CD/DVDа - ЦРНА

1.003,00 ден.   Спореди

CD/DVD ташна изработена од високо квалитетен PP матерјал со транспарентен екстериер, сребрени рабови и високо квалитетни навлаки за поголема заштита.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CD/DVD ташна изработена од високо квалитетен PP матерјал со транспарентен екстериер, сребрени рабови и високо квалитетни навлаки за поголема заштита.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка