ТАШНА ЗА НИНТЕНДО DSL - СИНА

295,00 ден.   Спореди

Ташна за Нинтендо DS Lite со многу додатоци. Две поделени прегради за конзола, игри, додатоци итн. Прерамка што се вади.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ташна за Нинтендо DS Lite со многу додатоци. Две поделени прегради за конзола, игри, додатоци итн. Прерамка што се вади.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка