Тастатура + маус бежична MSI SET-100

1.000,00 ден.   Спореди

KB MSI SET-100 wrls us layout, Миш бежични РФ, Сензор оптички, Резолуција 1600 DPI, Типки 6 + scroll, Тастатура бежична РФ со десет додатни типки, Боја Црно-сива.
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.000,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KB MSI SET-100 wrls us layout, Миш бежични РФ, Сензор оптички, Резолуција 1600 DPI, Типки 6 + scroll, Тастатура бежична РФ со десет додатни типки, Боја Црно-сива.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка