Тастатура + маус бежична Genius SlimStar i815, 2.4 GHz

1.170,00 ден.   Спореди

Keyboard +Mouse Wireless Genius SlimStar i815, 2.4 GHz
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.170,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Keyboard +Mouse Wireless Genius SlimStar i815, 2.4 GHz
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка