Тастатура бежична Logitech Wireless Desktop MK320 + маус

2.280,00 ден.   Спореди

Logitech Wireless Desktop MK320, Full-size keyboard with low-profile keys, Long-lasting battery life (2*AA - keyboard and 1*AAA - mouse), 2.4 GHz wireless connectivity + Sculpted mouse with snap-on re...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.280,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Logitech Wireless Desktop MK320, Full-size keyboard with low-profile keys, Long-lasting battery life (2*AA - keyboard and 1*AAA - mouse), 2.4 GHz wireless connectivity + Sculpted mouse with snap-on receiver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка