СУШИЛНИК НА ВОЗДУХ 30L LEF 30

39.353,00 ден.   Спореди

Спречува собирање на влага, непријатни мириси, чад и нечиста вода во домот, магацините или подрумите. Вграден вентилатор којшто го пренесува влажниот воздух преку испарувач којшто го лади воздухот. Вл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 39.353,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спречува собирање на влага, непријатни мириси, чад и нечиста вода во домот, магацините или подрумите. Вграден вентилатор којшто го пренесува влажниот воздух преку испарувач којшто го лади воздухот. Влагата се собира во кондензатор и исушениот воздух се испушта со малку повисока температура. Максимално сушење на воздух од 30 л/24 ч во зависност од влажноста на воздухот и собната температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка