СУШАЧ НА ВОЗДУХ

13.334,00 ден.   Спореди

Не и давајте шанса на мувлата со претерано висока влажност на воздухот. Со овој компактен помошник ќе може да ја намалите влажноста на воздухот во бањи, купатила и складишта со минимална инсталација. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.334,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Не и давајте шанса на мувлата со претерано висока влажност на воздухот. Со овој компактен помошник ќе може да ја намалите влажноста на воздухот во бањи, купатила и складишта со минимална инсталација. Едноставно поврзете го со струја, вклучете го, и толку.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка