Сушач на воздух TEC10E

20.100,00 ден.   Спореди

Решавањето на проблемот за сите влажни соби како што се перална, подрум или складиште. Оваа единица обезбедува комфор и заштитува скапоцености од прекумерна влажност, како книги, мебел, уметност и дру...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 20.100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Решавањето на проблемот за сите влажни соби како што се перална, подрум или складиште. Оваа единица обезбедува комфор и заштитува скапоцености од прекумерна влажност, како книги, мебел, уметност и други вредности. Лесно се чисти и филтерот за воздух е повторно употреблив.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка