Сушач на воздух 20 литри

21.696,00 ден.   Спореди

Влага, тоа е веќе минато . Преку овој сушач на воздух , влажноста во бањите, перални или складовите значително ќе се намалени. Стапка на влажност е прилагодлива од 40/70%. Филтерот лесно и брзо се о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 21.696,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Влага, тоа е веќе минато . Преку овој сушач на воздух , влажноста во бањите, перални или складовите значително ќе се намалени. Стапка на влажност е прилагодлива од 40/70%. Филтерот лесно и брзо се отстранува а воедно полесно се измива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка