Сушач на воздух 10L со компресор

17.464,00 ден.   Спореди

Се карактеризира со едноставна и ефикасна употреба во простории со висока влажност дневна соба, бања, или подруми. Уредот е со модерен дизајн и мала потрошувачка. Максимум одвлажнување 10 l/24 h во...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.464,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се карактеризира со едноставна и ефикасна употреба во простории со висока влажност дневна соба, бања, или подруми. Уредот е со модерен дизајн и мала потрошувачка. Максимум одвлажнување 10 l/24 h во зависност од влажноста и температурата на просторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка