СУПЕР ОДВЛАЖНУВАЧ 2 Х 250 Г

1.416,00 ден.   Спореди

Супер-одвлажнувачот има разновидна употреба (фрижидер / замрзнувач, полица за чевли, автомобил) и го намалува создавањето на мирис. Апсорбира влага и не капе. Менувајте ја кесичката на 4 до 6 недели и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Супер-одвлажнувачот има разновидна употреба (фрижидер / замрзнувач, полица за чевли, автомобил) и го намалува создавањето на мирис. Апсорбира влага и не капе. Менувајте ја кесичката на 4 до 6 недели или повремено во 80-120 °C за да се исуши за 2 до 3 часа. Одвлажнувачот, исто така, може да се суши во микробранова печка, 20 мин. на максимум 400 W. Супер-одвлажнувачот може повторно да се користи и мора да е хрметички затворен кога не е во употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка