Сунѓер за одмаглување

100,00 ден.   Спореди

Сунѓерче за одмаглување на ветробрански стакла. Практичен производ за во зимски услови.
Употребата е едноставна, со кружни движења поминете ја целата застаклена внатрешност на возилото.
Е...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сунѓерче за одмаглување на ветробрански стакла. Практичен производ за во зимски услови.
Употребата е едноставна, со кружни движења поминете ја целата застаклена внатрешност на возилото.
Ефектот е тоа што замаглината тече во млазови и видливоста е подобрена.
По употреба, чувајте го сунѓерчето во оригиналната кутија до следната употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка