Сунѓерче против замаглување

120,00 ден.   Спореди

Импегрирано сунѓерче кое се користи против замаглување на сите видови на стаклени површини со димензии 14х8.5 цм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 120,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Импегрирано сунѓерче кое се користи против замаглување на сите видови на стаклени површини со димензии 14х8.5 цм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка