СУБВУФЕР RAVELAND BRR 130 MKII

4.661,00 ден.   Спореди

Големиот брат на BRR 80. Ова е вуфер од 30 см кој ги дава основните темели на басот кој ретко може да се спореди со уредот во вашиот автомобил. Со помош на овој сабвуфер може од уредот во возилото шт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.661,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Големиот брат на BRR 80. Ова е вуфер од 30 см кој ги дава основните темели на басот кој ретко може да се спореди со уредот во вашиот автомобил. Со помош на овој сабвуфер може од уредот во возилото што звучи досадно и монотоно да се добие силен и моќен звук. Поради одличната цена и услугите, овој субвуфер е одлична прилика!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка