Струјна клешта Voltcraft VC 605 AC/DC

5.436,00 ден.   Спореди

Мерна струјна клешта за општа намена. Со неа можат да се мерат струи, напони, фреквенција и отпорност. Ергономскиот облик и едноставноста за користење се предност на оваа струјна клешта која ја посаку...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.436,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мерна струјна клешта за општа намена. Со неа можат да се мерат струи, напони, фреквенција и отпорност. Ергономскиот облик и едноставноста за користење се предност на оваа струјна клешта која ја посакува секој оператор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка