Стробоскопско блиц-светло портокалово/жолт

944,00 ден.   Спореди

Едноставно прицврстете го во приклучувачот (E27). Оваа стробоскопска сијалица функционира преку Xenon-блиц цевка. Блесокот е видлив до 3 км. Може да се користи за сигнали, аларми, дискотеки, излози, д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно прицврстете го во приклучувачот (E27). Оваа стробоскопска сијалица функционира преку Xenon-блиц цевка. Блесокот е видлив до 3 км. Може да се користи за сигнали, аларми, дискотеки, излози, декорации итн. Поради малата тежина се користи и за ланчани светла. За употреба во затворени простори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка