СТОЛНА ЛАМПА LYS, СРЕБРЕНА

10.915,00 ден.   Спореди

Доверба во трајноста. Upright дизајнот и високот квалитет на обработка на брусениот алуминиум ја прави оваа столна светилка класика. Освен со својот изглед, исто така, останува во првите редови во одн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.915,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Доверба во трајноста. Upright дизајнот и високот квалитет на обработка на брусениот алуминиум ја прави оваа столна светилка класика. Освен со својот изглед, исто така, останува во првите редови во однос на карактеристиките: осум надолу-ориентирани LED диоди кои можат да бидат затемнети по своја волја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка