Столен часовник EQW-1001

885,00 ден.   Спореди

Голем кварцен часовник со ползечки секундарник (отчукувањето не може да се чуе).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем кварцен часовник со ползечки секундарник (отчукувањето не може да се чуе).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка