Столен часовник со осветлување

692,00 ден.   Спореди

Покажува време, датум, дел од неделата и температура во 7 различни бои. Батериите не се вклучени (Ве молиме да се купат одделно).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 692,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Покажува време, датум, дел од неделата и температура во 7 различни бои. Батериите не се вклучени (Ве молиме да се купат одделно).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка