Столбен вентилатор со тајмер

3.320,00 ден.   Спореди

Овој вентилатор кој е опремен со 120 минутен тајмер го заштедува Вашиот простор и е идеален за жешките денови. Сите негови управувачки делови се сместени на врвот од куќиштето, што го прави овој венти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.320,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој вентилатор кој е опремен со 120 минутен тајмер го заштедува Вашиот простор и е идеален за жешките денови. Сите негови управувачки делови се сместени на врвот од куќиштето, што го прави овој вентилатор лесен и погоден за употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка