Стилски обликуван калорифер

4.956,00 ден.   Спореди

Овој калорифер со неговата двојна функција греење/ладење Ви обезбедува поволни температури преку целата година во Вашиот дом и канцеларија. Функцијата греење може да се подеси на две нивоа (1000 или 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој калорифер со неговата двојна функција греење/ладење Ви обезбедува поволни температури преку целата година во Вашиот дом и канцеларија. Функцијата греење може да се подеси на две нивоа (1000 или 2000 W), што овозможува греењето да се приспособи како што Вам Ви е потребно. Исто така, осцилацијата и движењето на овој калорифер овозможува оптимално распоредување на топлината во домот или канцеларијата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка