СТЕГА ЗА КАБЛИ - 298 MM - L-10-50R0 -ЦРНА

1.293,00 ден.   Спореди

Специјален тип на стеги кои лесно се отвараат при потреба, изработени од пластика, идеални за привремено стегање на кабли.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.293,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјален тип на стеги кои лесно се отвараат при потреба, изработени од пластика, идеални за привремено стегање на кабли.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка