СТЕГА ЗА КАБЛИ -ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - 4.8x196 - LR55R -БЕЛА

295,00 ден.   Спореди

Стега за кабли тип LR55 кои лесно се монтираат и отвараат по потреба. Можност за нарачка во повеќе бои. Надворешните шилци се изработени да не се оштетуваат по користење. Идеални зa секоја намена.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стега за кабли тип LR55 кои лесно се монтираат и отвараат по потреба. Можност за нарачка во повеќе бои. Надворешните шилци се изработени да не се оштетуваат по користење. Идеални зa секоја намена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка