СТЕГА ЗА КАБЕЛ 285 х 9 мм

59,00 ден.   Спореди

Стега за кабли изработена од полиамид 6.6 материјал со одлична цврстина-огноотпорна.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стега за кабли изработена од полиамид 6.6 материјал со одлична цврстина-огноотпорна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка