СТАТИЧНА МАШИНА ЗА ГРАВИРАЊЕ DS 230/E

14.868,00 ден.   Спореди

Парчињата алуминиум, платина, пластика и дрво со стандардните видови на сечила ќе бидат брзо и лесно исечени (изрезбани).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.868,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Парчињата алуминиум, платина, пластика и дрво со стандардните видови на сечила ќе бидат брзо и лесно исечени (изрезбани).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка