Стартер со компресор 4-во-1

Стартер со компресор 4-во-1

4.620,00 ден.   Спореди

Стартер - извор на напојување 12 V - компресор - работна светилка: Вашите 4 уреди во еден. За да си обезбедите сигурен и лесен старт, едноставно пумпање на гумите или напојување на друг...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.620,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стартер - извор на напојување 12 V - компресор - работна светилка: Вашите 4 уреди во еден. За да си обезбедите сигурен и лесен старт, едноставно пумпање на гумите или напојување на друг 12 V уред. Уредот е уште опремен и со индикаторот за нивото на полнење на акумулаторот, барометар и интегрирана работна светилка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка