СТАПЧИЊА ЗА РАСТЕРУВАЊЕ НА ГЛОДАРИ (10)

649,00 ден.   Спореди

Сигурна заштита против гризење на кабли и црева. Глодарите бегаат од мирисот и активните супстанци создадени под надзор на ветеринари. Поставете го држачот на чисто место во акумулаторот, на пример, и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурна заштита против гризење на кабли и црева. Глодарите бегаат од мирисот и активните супстанци создадени под надзор на ветеринари. Поставете го држачот на чисто место во акумулаторот, на пример, извадете ги стапчињата и ставете ги во држачот.
Откако ќе се истроши мирисот, употребете ново стапче.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка