СТАПЧИЊА ЗА ЗАВАРУВАЊЕ (CA. 1 KG)

2.891,00 ден.   Спореди

Стапчиња за заварување и лепење на метал. Препорачано е користење на средство - ZD флукс за повисок ефект.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.891,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стапчиња за заварување и лепење на метал. Препорачано е користење на средство - ZD флукс за повисок ефект.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка