СТАНИЦА ЗА ПРИКАЗ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ СО ДИГИТАЛНА РАМКА ЗА СЛИКИ

8.199,00 ден.   Спореди

Модерната станица за прикажување временски услови со приказ во висока резолуција. Станицата постојано ве информира за внатрешната и надворешната температура, моментална фаза на месечината, влажност н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модерната станица за прикажување временски услови со приказ во висока резолуција. Станицата постојано ве информира за внатрешната и надворешната температура, моментална фаза на месечината, влажност на воздухот, време, датум и временска прогноза преку графички приказ. Главна придобивка на оваа станица е прикажувањето на информациите преку слики, со тоа што паралелно со прикажувањето на временските услови, истовремено на еден дел од екранот се прикажува постојана слика, слајд шоу, неколку слики паралелно, поделен екран или приказ по случаен избор. Секако, приказот може да се програмира на начин на кој би се прикажувале само слики.Зумирање/ Ротирање на слики.Интервал на менување на слики 2, 5, 10, 30 и 60 секунди.Слајд шоу со 9 начини/ефекти при менување.Слотови за мемориски картички SD-Card, SDHC, Memory Stick, Memory Stick PRO Duo™.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка