СТАНИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-WD1070

2.242,00 ден.   Спореди

Со помош на оваа станица за прикажување на временски услови добивате регионална врменска прогноза, составена од професионални метеоролози, и тоа бесплатно и целосно автоматизирано. Покрај прогноза за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со помош на оваа станица за прикажување на временски услови добивате регионална врменска прогноза, составена од професионални метеоролози, и тоа бесплатно и целосно автоматизирано. Покрај прогноза за денот, се прикажува и веројатност за врнежи од дожд и времетраење на сончево време. Заедно со внатрешниот покажувач на температурата и локалниот сензор , добивате опсежна слика на актуелните и идните временски прилики.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка