СТАНИЦА ЗА НАПОЈУВАЊЕ VOLTCRAFT VSP 1220

28.320,00 ден.   Спореди

Напојувањето од VSP серијата се одликува со богата опрема и одличен однос помеѓу цената и перформансите. Излезниот напон може сериски да се прилагодува преку надворешниот и уредот останува независе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 28.320,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Напојувањето од VSP серијата се одликува со богата опрема и одличен однос помеѓу цената и перформансите. Излезниот напон може сериски да се прилагодува преку надворешниот и уредот останува независен од било какво оптоварување. Уредот има дополнителен излез од 06 V / 1,5 А за дигитална комутација и слично. Излезната струја и напон може прецизно да се прилагодат со користење на регулаторот грубо или прецизно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка