Стандард "Ballotins" - 375 g

840,00 ден.   Спореди

Пакување "Ballotin" со 375 грама стандардни Леонидас чоколадни пралини


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Леонидас http://jass.com.mk/index.php/mk/e-prodavnica.html Детали 840,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пакување "Ballotin" со 375 грама стандардни Леонидас чоколадни пралини

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка