Средство против бели точки Протозоекс

130,00 ден.   Спореди

PR0T0Z0EX
АНТИПАРАЗИТИК, АНТИМИКОТИК. ПРОТИВ БЕЛИ ТОЧКИ, МАТНА КОЖА, ТРУЛЕЖ НА ПЕРКИ И ШКРГИ И ГАБИ KAJ АКВАРИУМСКИ РИБИ
МК состав : хексаметилен, малахитзеленоксалат, аква пурификата Да с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 130,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PR0T0Z0EX
АНТИПАРАЗИТИК, АНТИМИКОТИК. ПРОТИВ БЕЛИ ТОЧКИ, МАТНА КОЖА, ТРУЛЕЖ НА ПЕРКИ И ШКРГИ И ГАБИ KAJ АКВАРИУМСКИ РИБИ
МК состав : хексаметилен, малахитзеленоксалат, аква пурификата Да се чува на место недостапно за деца!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка