Средство за чистење на ентериер

330,00 ден.   Спореди

Идеално средство за отстранување на нечистотија и дамки од СИТЕ видови на внатрешни површини. Нежна, но ефективна пенлива формула која е лесна за употреба. Начин на употреба:
Тестирајте на мала ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 330,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеално средство за отстранување на нечистотија и дамки од СИТЕ видови на внатрешни површини. Нежна, но ефективна пенлива формула која е лесна за употреба. Начин на употреба:
Тестирајте на мала незабележителна површина. Доколку има негативен ефект, немојте да го користите. Испрскајте на површината и оставете 1-2 минути да работи. За тврдокорни дамки истријте ја површината со четка или сунѓер. Пребришете го вишокот со чиста крпа и оставете да се исуши. ВНИМАНИЕ: За тврдокорни дамки потребно е да се повтори неколку пати процедурата. Да се чува вон дофат на деца. Датум на производство: втиснат на производот
Рок на употреба: неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка