СРЕДСТВО ЗА ПОПРАВКА НА ГУМИ-МОТОР (250 ML)

708,00 ден.   Спореди

Идеален за помош на патишта без да мора да ја менувате гумата и слично.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за помош на патишта без да мора да ја менувате гумата и слично.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка