СРЕДСТВО ЗА ПОЛИРАЊЕ - 1:10 5L

354,00 ден.   Спореди

Средство за полирање на шофершајбната на вашиот автомобил, со мирис на цитрус. Ефикасно отстранува дамки од масло, мрснотија, нечистотија, остатоци од инсекти, итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Средство за полирање на шофершајбната на вашиот автомобил, со мирис на цитрус. Ефикасно отстранува дамки од масло, мрснотија, нечистотија, остатоци од инсекти, итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка