Средство за отстранување на катран и смола

330,00 ден.   Спореди

Средство со не-абразивна формула која отстранува катран, смола, лепливи остатоци како и остатоци од инсекти од каросеријата Брзата формула ги разложува дамките без да го отстрани восокот. Начин на упо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 330,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Средство со не-абразивна формула која отстранува катран, смола, лепливи остатоци како и остатоци од инсекти од каросеријата Брзата формула ги разложува дамките без да го отстрани восокот. Начин на употреба:
1. Користете го на ладна, чиста и сува површина.
2. Нанесете на дамката со чиста и мека крпа.
3. Дозволете да продре 1 минута, а потоа истријте ја дамката и нанесете повторно доколку е потребно.
4. Исплакнете со вода и пребришете со чиста и мека крпа. ВНИМАНИЕ: За најдобри резултати нанесувајте на мали места. Да не се користи на директна сончева светлина или доколку површината е топла на допир. Да се чува вон дофат на деца. Датум на производство: втиснат на производот
Рок на употреба: неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка