СРЕДСТВО ЗА БРКАЊЕ КОМАРЦИ 250 G

557,00 ден.   Спореди

Средство коешто ги растерува комарците без токсични супстанци и хемикалии. Безбедно е за употреба. Отворете го пакувањето и поставете го каде било во просторијата. Изработено е од природни супстанци и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 557,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Средство коешто ги растерува комарците без токсични супстанци и хемикалии. Безбедно е за употреба. Отворете го пакувањето и поставете го каде било во просторијата. Изработено е од природни супстанци и има пријатен мирис на лаванда. Совршено средство за детски, дневни и спални соби, мобилни домови, викендички итн. Загарантирана заштита од комарци најмалку 6 недели по што ефикасноста постепено се намалува така што средството дејствува на помал простор. Остатокот може да се користи како сапун.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка