Средновековни фрески во Македонија

1.000,00 ден.   Спореди

Луксузна мапа со 18 колор-прилози од македонското културно наследство. Најатрактивните средновековни фрески од црквите и манастирите на Македонија. Придружниот текст за овие фреско-ансамбли од непроце...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 1.000,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Луксузна мапа со 18 колор-прилози од македонското културно наследство. Најатрактивните средновековни фрески од црквите и манастирите на Македонија. Придружниот текст за овие фреско-ансамбли од непроценлива вредност и со неповторливо значење е преведен и на англиски, француски и германски јазик

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка