Сребрена џепна McBrown Б-труба

12.592,00 ден.   Спореди

Уникатна мини-труба (Б) изработена од полирана бронза, не само што е мала и прирачна туку и ќе привлече внимание, а сето тоа ќе го добиете по неповторлива цена. Извонредна за почетници, џезери па дури...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.592,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Уникатна мини-труба (Б) изработена од полирана бронза, не само што е мала и прирачна туку и ќе привлече внимание, а сето тоа ќе го добиете по неповторлива цена. Извонредна за почетници, џезери па дури и за концерти. Хармоничниот звук е загарантиран!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка