СРЕБРЕНА РЕФЛЕКТИВНА ИНКА ЗА ЗВУЧНИЦИ

531,00 ден.   Спореди

Овозможете си го најдобриот бас звук од вашиот звучник. Рефлективната инка го пропушта и најнискиот степен на фреквенција без негова абсорбција со што се произведува многу подобар звук за разлика од з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможете си го најдобриот бас звук од вашиот звучник. Рефлективната инка го пропушта и најнискиот степен на фреквенција без негова абсорбција со што се произведува многу подобар звук за разлика од затворените звучници. Сите делови се изработени од црна пластика и можат да се скратат по потреба. Совршен додаток за звучници со длабок бас и Hi-Fi фреквенции.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка